fbpx

Ракети з моря ‒ скільки “Калібрів” Росія націлила на Україну

Головна Сторінка » Ракети з моря ‒ скільки “Калібрів” Росія націлила на Україну

На 20 листопада у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває вісім російських кораблів.

Один з них ¬¬‒ носій крилатих ракет загальним залпом чотири “Калібри”. Про це повідомляє командування Військово-морських сил ЗСУ.

В Азовському морі Росія продовжує контролювати морські комунікації, тримаючи на бойовому чергуванні два кораблі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як військові дізнаються про підготовку Росією ракетного удару пояснення ЗСУ

Окрім того, в Середземному морі нині перебуває 10 ворожих кораблів. Із них п’ять ‒ носії крилатих ракет “Калібр”. Їхній загальний залп 76 ракет.

“За добу в інтересах РФ прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили два судна до Азовського моря. До Чорного моря пройшли 20 суден, одне з яких продовжило рух у напрямку протоки Босфор”, ‒ йдеться у повідомленні.

У ВМС наголошують, що Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 року (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS) на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.

У суботу, 19 березня, на бойовому чергуванні у Чорному морі перебувало до семи ворожих кораблів. Серед них один носій оперативно-тактичних ракет “Калібр”.

Російський Чорноморський флот знизив активність після атаки морських дронів у жовтні. Обидва російські фрегати не виходять з порту. До патрулювання їх не залучають, пишуть OSINT-дослідники у Twitter.

Generated by Feedzy