fbpx

Росія готує теракти в Білорусі ‒ ГУР

Головна Сторінка » Росія готує теракти в Білорусі ‒ ГУР

Росія запланувала низку терактів на території Білорусі. Це будуть штучно спровоковані техногенні катастрофи на об’єктах критичної інфраструктури.

Ймовірні “інциденти” плануються на територіях, що межують з кордонами країн ЄС та України. Зокрема, Гродненська та Брестська області. Про це повідомляє Головне управління розвідки міноборони України.

Одна з головних цілей російських терористів білоруська атомна електростанція “Островець”.

“Розробкою та реалізацією “проекту” займаються російські спецслужби. Натомість, білоруський КДБ просто поставлений до відома. Відповідальними за теракти традиційно “призначать” громадян країн НАТО та України, які начебто будуть перевдягнені у білоруську військову форму”, ‒ йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія збирається залучити навчених в Білорусі мобілізованих для наступу на Донбасі: відомо, коли

Відомо, що нині підрозділи білоруських КДБ, МВС та прикордонних військ вже приведено в стан підвищеної бойової готовності.

“На думку розробників “проекту”, все це має прискорити втягування білоруської армії у війну в Україні на боці окупантів. А також створити необхідну для кремля суспільну думку в білоруському суспільстві”, ‒ наголошують в ГУР.

Українська розвідка нагадує, що АЕС “Островець” побудована у 2020 році за російським проектом і на російські гроші. Міжнародні експерти відзначають, що будівництво відбулось з грубими порушеннями технологічних та екологічних норм. Європейський парламент навіть ухвалив резолюцію щодо безпеки на білоруській атомній електростанції “Островець” та висловив глибоке занепокоєння у зв’язку початком її комерційної експлуатації.

Ще відразу після запуску на станції відбулось кілька серйозних аварій, які супроводжувались вибухами обладнання.

Генштаб Збройних сил України не виключає збройних провокацій ворога на державному кордоні. Можливі спроби проникнення диверсійно-розвідувальних груп противника з РФ та Білорусі. Водночас на північних рубежах ситуація поки залишається без змін.

У Білорусі готуються до спільних з російськими військовими навчань “Щит Союзу-2023”. У білоруському міноборони наголошують, що нібито готують солдатів для оборони своєї країни.

Generated by Feedzy