fbpx

Топ-5 напрямків для раннього бронювання

Топ-5 напрямків для раннього бронювання

Туристи усього світу знають одне просте правило: хочеш гарантовано заощадити на відпочинку, купуй тур вчасно, тобто – заздалегідь. Іншими словами, користуйся спеціальними пропозиціями по акціях «раннє бронювання». Раннє бронювання – відмінна можливість вирішити питання з літньою відпусткою прямо зараз, при цьому істотно заощадивши!

1. Туреччина заслужено користується величезною популярністю серед туристів. Цей напрямок є не тільки символом і взірцем системи «все включено», а й відрізняється вигідними цінами і різноманітністю пропозицій. Туреччина приваблює туристів приголомшливими пляжами, цілющим повітрям, відмінною кухнею, древньою історією і божевільною сумішшю культур. Ну і, звичайно, рівнем сервісу.

2. У Греції, як відомо, все є: різноманітні ландшафти, мальовничі затишні міста і унікальні історичні місця. Туристів тут чекають численні піщані і галькові пляжі, приголомшливі острови, водоспади і мінеральні джерела, а також багата культурна спадщина. Моря, які омивають грецькі береги, відрізняються своєю унікальною красою, бездоганною чистотою і спокоєм. Все це робить місцеві курорти ідеальним місцем для відпочинку з дітьми.

3. Кіпр є одним з найкрасивіших островів східного Середземномор’я. Щороку він приваблює сотні тисяч туристів своїми розкішними піщаними пляжами, мальовничою природою, найчистішим морем, ідеальної екологією і багатою історичною спадщиною. Знамениті курорти Кіпру – Пафос, Лімассол, Ларнака і Айя-Напа – мають добре розвинену інфраструктуру для розваг, огляду визначних пам’яток і відпочинку.

4. В Іспанії традиційно багато туристів з усього світу. Причому, не тільки в великих містах, таких як Барселона, Мадрид або Севілья. Туристи скрізь! На кожному з більш ніж двох тисяч пляжів. На курортах Коста-Дорада і Коста-Брава, на Майорці і Коста-Бланці, на Коста-дель-Соль і Коста-де-ла-Луз, на Ріас-бахаса, Балеарських і Канарських островах. В Іспанії м’який клімат, тепле море, красива природа, історія, знайома нам за шкільними підручниками і, звичайно ж, приголомшлива кухня.

5. Болгарія пропонує своїм гостям ідеальне поєднання багатої природи, історії, курортів і якісного європейського сервісу. Найпопулярнішими місцевими курортами вважаються Сонячний берег, Поморіє і Золоті піски, розташовані на чорноморському узбережжі. Тут туристів чекає чисте і тепле море, великий вибір пляжів і хороша курортна інфраструктура. У Болгарії створені всі умови для пляжного відпочинку та екскурсій.