Як вибрати телевізор в спальню: діагональ та інші характеристики

Головна Сторінка » Як вибрати телевізор в спальню: діагональ та інші характеристики

Компанія Xiaomi ще раз довела, що медійна техніка для дому може бути флагманського рівня та недорогою. Китайська корпорація анонсувала нову лінійку розумних телевізорів Redmi Smart TV X 2022. Представлені панелі з діагоналями 55 та 65 дюймів. Екрани обладнані матрицями 4К ULTRA HD і відрізняються частотою 120 Гц, а також підтримкою технологій MEMC, Dolby Vision та Dolby Atmos. Про продуктивність пристрою говорять 4-ядерний процесор, 3 ГБ ОЗУ та 32 ГБ флеш-накопичувача. Якість екрана залежить не від розміру, а від технічних характеристик. Можна сміливо вибирати телевізор 32 дюйми. Розберемося, на які параметри потрібно дивитися при купівлі такої техніки.

Телевізори з діагоналями 2932 дюймів: характеристики і призначення

Величина екрану залежить від передбачуваної відстані до глядача та розміру кімнати. Відео на великому дисплеї комфортно дивитися у вітальні, а для невеликих спалень оптимальний варіант – телевізори з діагоналями 29-32 дюйми. Розмір екрана повинен бути втричі меншим за відстань від TV до місця перегляду.

Чіткість і яскравість зображення залежить від іншого параметра роздільної здатності. Вона показує кількість пікселів за висотою та шириною екрана. Чим більша їх щільність, тим детальніше зображення. Залежно від цієї характеристики сучасні моделі поділяють на такі типи:

HD: 1366×768 пікселів. Підходить для невеликих панелей та перегляду телевізійних каналів.
FULL HD: 1920×1080. Забезпечує якісне зображення відео різних форматів та комп’ютерних ігор.
ULTRA HD або 4К: 3840×2160. Визначає деталізацію, чіткість, а також глибокі та насичені кольори зображення.

Функції телевізорів для спальні

Сучасні технології, які використовують у моделях останніх поколінь, забезпечують додаткові можливості для користувачів. Пристрої стали універсальними. Вони виконують функції комп’ютера, ТВ-тюнера та мультимедійного центру. Вирізняють такі характеристики інноваційної техніки:

Технологія Smart TV. Завдяки інтегрованому web-браузеру можна легко встановити різні програми, спілкуватися в соціальних мережах та користуватися іншими можливостями інтернету.
Штучний інтелект. Розумні телевізори запускають необхідні послуги без введення логіну та паролю завдяки функції розпізнавання по обличчю. Керувати пристроєм можна без пультів жестами чи голосовими командами. Штучний інтелект дозволяє настроювати звук під певні потреби, а не користуватися стандартними налаштуваннями.
Технологія Picture-In-Picture. Відкриває вікна одночасного перегляду на екрані кількох телепрограм і роликів зі смартфона. Зручно в паузах на рекламу насолоджуватись відео з YouTube без додаткових перемикань.