fbpx

13 млн: Терехов на вибори витратив більше, ніж решта кандидатів разом

Головна Сторінка » 13 млн: Терехов на вибори витратив більше, ніж решта кандидатів разом

Мер Харкова Ігор Терехов, якого вчора офіційно зареєстрували, витратив на агітацію у ході виборів більше, ніж усі його опоненти разом узяті.

На передвиборчу агітацію 13 кандидатів витратили понад 16 млн грн, повідомляє громадянська мережа “Опора”. Із цієї суми виборчий фонд Терехова склав майже 13 млн грн.

“Ці гроші виділила політична партія “Блок Кернеса Успішний Харків”, яка висунула Терехова кандидатом. Трохи більше 9 млн грн пішло на зовнішню рекламу, а 316 тис. грн витратили на агітацію в інтернеті. На агітацію у ЗМІ пішло 1,5 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Другий за величиною виборчий фонд мав Олександр Скорик від партії “Європейська солідарність”. Його фонд витратив 1,7 млн грн. На зовнішню рекламу виділили 641 тис. грн, а на онлайн-агітацію 202 тис. грн. На ЗМІ пішло 672 тис. грн.

Третій за витратами Михайло Добкін колишній мер Харкова. Гроші на агітацію, а це майже 474 тис. грн, він виділив із власних коштів. На зовнішню рекламу його команда витратила 4 тис. грн, на ЗМІ 60 тис. грн, а на онлайн-агітацію 7,5 тис. грн. Найбільше пішло на виготовлення агітматеріалів 402 тис. грн.

Усі ці витрати проаналізують територіальні виборчі комісії, аби встановити, чи не було порушень або забороненого фінансування не з фондів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терехова зареєстрували мером Харкова – попри заяви спостерігачів про фальсифікації

31 жовтня в Харкові відбулися вибори мера. 1 листопада Терехова оголосили переможцем із результатом 50,66%. Терехов після смерті Геннадія Кернеса був в. о міського голови. “Опора” повідомила про інформаційні атаки на спостерігачів. Дані протоколів із низки дільниць не збігалися з даними протоколів ДВК про підрахунок голосів, заявляли спостерігачі.