Донька телеведучої Олени Кравець 22-річна Марія вперше прокоментувала особисте життя.
У коментарі ТСН блогерка відповіла, чи планує весілля з бойфрендом Ростиславом.
“З моїм хлопцем ми разом вже більше двох років, живемо разом. Щодо весілля, ви знаєте, наше покоління легше до цього ставиться. Головне – у нас є любов, і щодо дітей ми теж навіть не думаємо про це”, – поділилась жінка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Jerry Heil розійшлась з бойфрендом
Крім цього, Марія розказала, чим заробляє на життя.
“Я працюю стилістом, продаю речі українського бренду і консультую людей з приводу стилю. Мені в цілому це подобається, але я розумію, що це не назавжди, тому продовжую шукати себе. В ідеалі мені хочеться монетизувати свою творчість, яка би була пов’язана з танцями, які я обожнюю. Але поки що для того, аби за щось жити, я працюю в продажах”, – розповіла вона.
Раніше Марія поділилась рідкісними фото з коханим – Ростиславом. Блогерка опублікувала кадри, які пара зробила в фотобудці. Перед камерою закохані не приховували почуттів. Зокрема, ніжно обіймалися.