38-річна жінка купила старий будинок і показала, як його змінив ремонт: фото до та після

Головна Сторінка » 38-річна жінка купила старий будинок і показала, як його змінив ремонт: фото до та після

38-річна британка Клер Тотман разом із матір’ю купила будинок 1970-х років у графстві Суррей за понад мільйон доларів. Вона вирішила перетворити застаріле майно в елегантний і “позачасовий” маєток.

Тотман витратила ще $580 тис. на розширення будинку збоку та ззаду. Ремонт розпочали в лютому 2020 року, пише таблоїд Daily Star.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому однокімнатні квартири в майбутньому стають небезпечними для сімей

“Замінили вікна та побудували веранду. Крім цього зняли конструкцію даху і добре попрацювали всередині”, – каже Клер.

В результаті, з трикімнатного житла дизайнер створила чотири спальні та додаткову вітальню. Зараз маєток оцінюють у понад три мільйони доларів.

У західних областях України суттєво зросли ціни на житло. Також квартири подорожчали у містах-хабах у центральній Україні, які приймали тисячі переселенців. У більшості обласних центрів ціни теж ростуть. Найвища вартість квадратного метра на первинному ринку зараз у Львові. Там вона складає майже 55 тис. грн за кв.м.

Сьогодні українці активніше купують двокімнатні європланування 60-70 квадратних метрів, ніж однокімнатні класичні квартири. Це пов’язано зі зміною поведінкових практик: через війну родини об’єднують покоління, дехто забирає батьків з окупованих чи постраждалих регіонів, тож житловий простір набуває нових атрибутів.