Міф 1: Харчова упаковка з паперу тендітна та ненадійна.
За відсутності прямої силової дії, крафтові пакети, бокси та паперові стаканчики впевнено обходять поліетиленові та пластикові аналоги.
Міф 2: Її не можна використовувати для рідин та жирних продуктів.
Можна, але із застереженнями. Якщо потрібна тара для напоїв або жирних страв, на внутрішню поверхню ємності наноситься спеціальне жиро-і водовідштовхувальне покриття.
Міф 3: Внутрішнє покриття, виготовлене з полімерів, токсичне.
Матеріали, що використовуються у виробництві паперових харчових ємностей, інертні та безпечні для здоров’я. Їжу в такій упаковці можна розігрівати у мікрохвильовій печі без побоювань за здоров’я.
Міф 4: Низька естетика.
Сучасні технології дозволяють виконати тиснення, фігурне різання, всі види друку. Різноманітність дизайнерських рішень набагато ширша, а вартість нижча, ніж для пластику.
Міф 5: Паперова упаковка удар по зеленим насадженням планети.
Побоювання захисників довкілля немає підстав. Одне дерево дозволяє отримати до 60 кг крафтового паперу. Враховуючи середню вагу однієї ємності або пакета (15 г), в результаті вийде близько 4000 виробів. Але виготовлення крафтової упаковки зазвичай відбувається з вторинної сировини, тому така тара вважається екологічною. За такою упаковкою можно звернутись до компанії СмартЕкоПак.
Міф 6: Вона незручна у використанні.
За своєю ергономікою паперові контейнери, ланч-бокси, упаковки для фаст-фуду значно випереджають інші матеріали. Папір дозволяє сформувати конструкцію будь-якої конфігурації.
Міф 7: Її не можна переробити.
Перед переробкою паперові та пластикові елементи поділяються та проходять кожен свій шлях переробки.