Пияцтво і не тільки: британська розвідка назвала причини небойових втрат російських військ в Україні

Головна Сторінка » Пияцтво і не тільки: британська розвідка назвала причини небойових втрат російських військ в Україні

За час повномасштабного вторгнення в Україну Росія втратила до 200 тисяч своїх військових.

Є серед них і небойові втрати. Зумовлені вони переважно алкоголізмом серед російських військ. Про це 2 квітня у Twitter повідомило міноборони Великої Британії.

Там, зокрема, посилаються на повідомлення російських джерел про “надзвичайно високу” кількість інцидентів, злочинів і смертей, пов’язаних із вживанням алкоголю серед російських військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін може змінити військове командування РФ: прогноз аналітиків ISW

“Інші головні причини небойових втрат, ймовірно, включають погане вправляння зброї, дорожньо-транспортні пригоди та кліматичні травми, такі як переохолодження. Російські командири вважають поширене зловживання алкоголем особливо шкідливим для бойової ефективності”, ‒ йдеться у повідомленні.

У британській розвідці також вважають, що, оскільки пияцтво поширене в більшій частині російського суспільства, воно довгий час розглядалося як прийнята частина військового життя, навіть під час бойових дій.

За даними українського Генштабу, загальні бойові втрати Росії на ранок неділі, 2 квітня, становлять 174 550 окупантів. За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 560 росіян.

Впродовж доби Сили оборони на Лимансько-Куп’янському напрямку знищили САУ “Гвоздика”, збили безпілотник армії РФ, ліквідували 35 росіян, ще 75 поранили. Про це повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий.