Морозиво має високу поживну цінність, а також різні вітаміни і мікроелементи.
Але цей популярний десерт влітку треба їсти з обережністю. Інакше може зашкодити здоров’ю, пише Cumhuriyet.
“Кукурудзяний сироп, підсолоджувачі, консерванти, емульгатори, барвники та ароматизатори, що містяться в цьому десерті, можуть спричинити розумову відсталість. До того ж при надмірному вживанні у людей розвиваються цукровий діабет та хвороби серця”, – говорить фахівець з харчування та дієтології Еліф Акчекен.
Не на кожному виробництві дотримуються необхідні гігієнічні умови. Тому існує ризик зараження різними мікроорганізмами, такими як сальмонела, бацила цереус.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як ефективно схуднути при сидячій роботі
Частинки льоду на упаковці морозива можуть сказати, що воно вже тануло і знову замерзало. Значить, є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. До такого морозива потрібно ставитись з особливою обережністю, пояснила Акчекен.
Хто немає проблем зі здоров’ям, можуть вживати кілька кульок морозива два-три рази на тиждень. Хто вирішив схуднути, можуть з’їсти дві кульки цього десерту раз на тиждень.
80-90% жінок та 10% чоловіків мають целюліт. Одні експерти вважають, що гормони та генетика відіграють основну роль у розвитку целюліту. Інші пов’язують його появу з нездоровим харчуванням.
Молочні продукти з повним вмістом жиру, такі як морозиво, є джерелом калорій і насичених жирів. Вони спричиняють появу целюліту. Зловживання морозивом та іншими молочними продуктами з високим вмістом жиру може створити додатковий тиск на ваші кровоносні судини, що призведе до більш появи целюліту.