Росіяни накопали нір, як колись в’єтнамці – офіцер ЗСУ описав оборону окупантів

Головна Сторінка » Росіяни накопали нір, як колись в’єтнамці – офіцер ЗСУ описав оборону окупантів

На Бахмутському напрямку у російських окупантів немає оборони з бетонними спорудами, як це було у Херсонській області, проте оборона все одно щільна.

Окупанти “дуже сильно і ретельно копають”. Про це сказав пресофіцер третьої окремої штурмової бригади Олександр Бородін, повідомили Liga.net.

“Тут немає якихось бетонних споруд, як ми бачили це, коли звільняли Херсонщину. Проте є велика кількість тих, які дуже сильно і ретельно копають”, сказав.

“Вони виривають просто нори, якісь сполучення між цими норами. Трішки схоже на в’єтнамців під час В’єтнамської війни”, розповів пресофіцер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стерненко показав унікальне відео, як знищили літаки у Пскові

Ворог використовує для оборони на сході велику кількість окупантів, сказав Бородін.

“Заводять велику кількість людей. Їх знищують, їх ротують, тобто у них немає притоку людей”, розповів військовий.

Окупанти активно використовують проти Сил оборони України артилерію і дрони-камікадзе, також розповів пресофіцер.

Прорвавши одну ворожу лінію оборони, Збройні сили України стикаються з новими укріпленнями окупантів, сказала керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.