Якщо ви купуєте продукти раз на тиждень, банани можуть вас розчарувати. Їх не так просто зберегти свіжими протягом тижня.
Щоб дізнатися, які методи зберігання зберігають банани в першокласній формі найдовше, варто перевірити усі.
Більшість з перевірених способів припускають зберігання бананів при кімнатній температурі, але холодильник і морозильна камера теж грають свою роль, пише cubbyathome.
Сім способів зберігання бананів – який краще
У морозилці. Шкірка всіх неочищених бананів потемніла, але не стала чорною. Коли вони повністю відтанули, всі вони стали досить м’якими, залишилися незрілими і крохмалистими. Так що, заморожування найкраще підходить для стиглих бананів, оскільки низька температура зупиняє дозрівання.
У холодильнику. Як і у випадку з методом заморожування, банани за шість днів у холодильнику потемніли і залишилися незрілими, твердими, хрусткими та крохмалистими.
На полиці. Через шість днів банани дозріли, потемніли і стали дуже солодкими. “Насіння” у центрі плоду помітно потемніли. Текстура їхня виявилася занадто м’якою і такою, що годиться для запікання.
На гачку. Передбачалося, що підвішування бананів запобігає появі “синців” та сприяє рівномірному дозріванню. Але, через шість днів, банани таки вкрилися коричневими веснянками, хоча і збереглися трохи краще, ніж ті, які просто лежали на полиці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дві причини, для чого треба мити банани
Стебла в поліетиленовій плівці. Цей метод полягає в тому, щоб щільно обернути поліетиленовою плівкою стебла бананів. У підсумку вони вкрилися маленькими і середніми темними плямами, стали м’якше і солодше.
У поліетиленовому пакеті. Банани залишилися жовтими з невеликою кількістю зелені на кінцях стебел. М’якоть стала дуже м’якою і насичено-кремовою.
Стебла у фользі. Через шість днів у бананів з щільно обгорнутими фольгою стеблами на шкірці з’явилися крихітні цятки. М’якоть стала солодшою, але залишилася твердою. Якщо вам подобаються солодкі і не дуже м’які банани, цей метод прекрасно підійде. Саме він був визнаний найкращим.
Мабуть немає такої людини, яка хоча б раз не їла банан. Більшість таких людей при відкритті плоду, викидають чорну грудочку на “верхівці” у смітник. Думають, що вона не їстівна.
Насправді в ній немає нічого поганого. Ця чорна грудочка повністю їстівна і не викличе жодних наслідків, якщо її ненароком з’їсти. Цю частину банана зазвичай викидають через жорстку текстуру і гіркий смак.
Дослідники вирішили поставити крапку в суперечках про походження цієї частини банана.