Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко визнав, що на озброєння країни надійшли два дивізіони ракетних комплексів “Іскандер-М”.
На території також розташована тактична ядерна зброя, повідомляє Міноборони Білорусі.
“Білорусь посилює свій військово-технічний потенціал. Було поставлено новітні зразки білоруського РСЗВ “Полонез-М” дальністю до 300 кілометрів”, – сказав Лукашенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пояснили, навіщо Білорусь внесла ядерну зброю до військової доктрини
На озброєння також надійшли дві зенітні ракетні дивізіони С-400 і два дивізіони ракетних комплексів “Іскандер-М”. На території країни розміщена також тактична ядерна зброя.
“Білорусь має все необхідне, щоб захистити себе. Сьогодні це найважливіший елемент стримування будь-якого супротивника”, – констатував Лукашенко.
У Білорусі військовим дозволили застосовувати проти громадян вогнепальну і бойову зброю та спецзасоби. Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав відповідний указ.