Росіяни на світанку масовано атакували ракетами Запоріжжя.
Ракета ворога влучила у тролейбус із людьми, що рухався дамбою ДніпроГЕСу, заявив 22 березня радник голови Маріуполя Петро Андрющенко.
“Окупаційні війська Росії атакували Запоріжжя – ворожа ракета влучила в цивільний тролейбус, що перетинав греблю Дніпровської ГЕС, спричинивши жертви серед пасажирів. В тролейбусі були люди. Звичайні цивільні люди, що їхали на/з роботи”, – йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбувся наймасованіший удар по українській енергетиці – Галущенко
Влучання ракети РФ зафіксували вранці по найбільшій ГЕС України – ДніпроГЕС у Запоріжжі.
Наразі триває пожежа на станції. На місці працюють надзвичайні служби та енергетики, долаючи наслідки численних авіаударів. Загрози прориву немає. Ситуація на плотині станції контрольована, повідомило Укргідроенерго.
В момент удару по ДніпроГЕС на плотині перебував тролейбус. В результаті він загорівся. Чи були в ньому пасажири в момент удару, достовірно невідомо.