Гринкевичу-молодшому продовжили тримання у СІЗО

Home Новини звідусіль Гринкевичу-молодшому продовжили тримання у СІЗО

Печерський районний суд міста Києва продовжив запобіжний захід Роману Гринкевичу, який є фігурантом справи про оборудки на закупівлях Міністерства оборони.

Суд продовжив на два місяці тримання під вартою із можливістю застави у 393 млн грн. Про це з посиланням на адвоката Гринкевича Андрія Гуджала повідомили “Суспільне”.

За словами адвоката, клопотання на продовження запобіжного подавали прокурори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чесна” Морозюк сховала квартири від арешту за схемою Гринкевичів

Роман Гринкевич – син арештованого бізнесмена Ігоря Гринкевича.

Він – п’ятий підозрюваний в участі у злочинному угрупованні та шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах, у межах справи про постачання неякісного одягу для Збройних сил України.

22 січня Романа Гринкевича затримали в Одесі, перед цим оголошували в розшук. Того ж дня суд арештував його з альтернативою застави у 500 млн грн.

Злочинна організація завдала державному бюджету збитків на майже мільярд гривень, розповіло Державне бюро розслідувань про справу Гринкевичів.

У березні суд зменшив розмір застави до 469 млн грн.