Участь НАТО у збитті російських ракет і дронів у повітряному просторі України назвали втягуванням у війну.
Перед тим президент Володимир Зеленський закликав союзників допомогти в закритті повітряного простору України так само, як США допомагали Ізраїлю відбити ракетний обстріл Ірану 1 жовтня. Представниця Пентагону Сабріна Сінгх зазначила, що йдеться про “два вкрай відмінні поля бою”, пише Європейська Правда.
“Президент від самого початку, коли Росія вторглась в Україну, розпорядився, аби його міністерство надало Україні все, чого вона потребує на полі бою. Вони дуже успішно застосовували засоби протиповітряної оборони та інші засоби для того, аби продовжувати відвойовувати свої території”, – додала вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США приготуватись: Іран посилює ядерний потенціал
Також нагадує, що Байден не раз підкреслював, що США не будуть відправляти свої війська в Україну.
Її також спитати на брифінгу, чи буде вважатись втручанням у війну збиття російських ракет з території Польщі чи Румунії держав НАТО й сусідів України. Відповіла, що “це означатиме наше втягування у війну в інший спосіб”.
“І зараз ми вважаємо, що Україна успішно захищалась і захищається проти російських ударів по своїх містах, населенню, інфраструктурі. І ми й далі гарантуватимемо, що вони мають необхідну для цього підтримку”, додала Сінгх.
Масована ракетна атака Ірану на Ізраїль, ймовірно, стане найбільшою атакою балістичними ракетами в історії.
В деяких місцях Ірану вдалося подолати багатошарову протиракетну оборону Ізраїлю