Головна Сторінка » “Ситуація достатньо складна”: Ребров розповів про стан Гуцуляка після травми у матчі з Чехією

Вінгер збірної України Олексій Гуцуляк травмувався у матчі проти команди Чехії та залишив поле в першому таймі.

Зараз він перебуває у лікарні. Про це на пресконференції розповів головний тренер збірної України Сергій Ребров.

За його словами, у Гуцуляка сильний струс.

“Ситуація достатньо складна. Ми бажаємо усі йому одужання. На жаль, все не так легко. Він, на жаль, зіштовхнувся з гравцем. Тому важко казати про якесь порушення правил”, – сказав Ребров.

Під час матчу Гуцуляк зіткнувся головою з чехом Томашем Соучеком і втратив свідомість. Із поля його винесли на ношах. Футболіста замінив Олександр Зубков.

Збірна України з футболу провела четвертий матч в рамках розіграшу Ліги націй. Підопічні Сергія Реброва розійшлися нічиєю зі збірною Чехії 1:1.

На 18-й хвилині матчу гол забив чеський гравець Лукаш Черв. Українці зуміли відігратися на 53-й хвилині – Артем Довбик зрівняв рахунок.