Буданов пояснив, навіщо РФ вигадала фейк про його загибель під час удару по готелю “Брістоль”

Головна Сторінка » Буданов пояснив, навіщо РФ вигадала фейк про його загибель під час удару по готелю “Брістоль”

Російські ЗМІ неодноразово заявляли про нібито ліквідацію керівника ГУР.

Мету цього ворожого фейку пояснив голова військової розвідки України Кирило Буданов в інтерв’ю журналісту Ейнуллі Фатуллаєву.

31 січня Росія завдала ракетного удару по історичному центру Одеси. Після цього російські ЗМІ почали поширювати інформацію, що в ураженому готелі “Брістоль” нібито перебував очільник ГУР, який зустрічався з генералами НАТО. Деякі пропагандисти стверджували, що він отримав поранення, інші – що загинув.

Кирило Буданов зазначив, що росіяни поширюють подібну брехню з різних причин. Яка саме з них стала основою для фейку про готель “Брістоль” він сказати не може, проте навів кілька можливих варіантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ відкрило справу щодо слів Буданова про “загрозу існування України”: що кажуть в УП

“Перше: напевно, хтось, хто планував саме цей ракетний удар, посилаючись на дані, які мав, вірив, що я перебуваю саме в цьому готелі з якимись “міфічними генералами НАТО”. Друге: це може бути захисною реакцією у спробі виправдати по суті терористичний акт. Тому, що сказати, що ми вдарили просто в готель – це матиме дивний вигляд. А так, нібито переслідувалася якась військова ціль”, – пояснив генерал.

Також Буданов не виключив, що ворог міг помилитися у виборі цілі, а тому терміново вигадав виправдання для свого удару.

За його словами, будь-які подібні інформаційні вкиди “живуть” короткий час і сенсу не мають. Причина їх набагато глибша, ніж проста спроба інформаційного вкиду.

У 2025 році між Україною та Росією може бути досягнуто режим припинення вогню. Таке припущення зробив Кирило Буданов.

Однак він зазначив, що залишається питання, наскільки тривалим і ефективним буде таке перемир’я.