Вибух в Івано-Франківську: мер розказав про постраждалих і версії інциденту

Головна Сторінка » Вибух в Івано-Франківську: мер розказав про постраждалих і версії інциденту

Одна людина загинула і ще троє постраждали унаслідок учорашніх вибухів біля залізничного вокзалу в Івано-Франківську.

Зараз один із постраждалих перебуває у вкрай важкому стані, оскільки втратив обидві кінцівки, повідомив 12 березня мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Один чоловік загинув. Водночас життям інших двох постраждалих наразі нічого не загрожує. Дівчина перебуває у стані середньої тяжкості, а хлопець має легкі поранення. Усі постраждалі знаходяться у лікарні”, – заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зросла кількість жертв у Кривому Розі – фото з місця події

Марцінків зауважив, що наразі немає єдиної версії щодо інциденту.

“Відомо, що на вулиці Привокзальній спрацював вибуховий пристрій. Є низка робочих версій, від необережного поводження до причетності московських спецслужб. Поки говорити не можна – є слідство і яка версія буде правдою вони вже скажуть”, – додав мер міста.

11 березня ввечері біля житлового будинку на вулиці Привокзальній відбувся вибух невідомого предмету. Згодом на вулиці Залізнична спалахнула пожежа покрівлі багатоквартирного 9-поверхового житлового будинку.

За попередніми даними, загорання сталося внаслідок вибуху на мансардному поверсі. Рятувальники евакуювали 15 мешканців з під’їзду будинку.