США можуть змусити Путіна укласти мир – Дуда

Головна Сторінка » США можуть змусити Путіна укласти мир – Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда вважає, що Дональд Трамп має необхідні важелі впливу, щоб змусити Росію до миру.

Він переконаний, що саме Трамп здатен змусити Володимира Путіна сісти за стіл переговорів. Про це повідомляє Politico.

“Америка може використовувати різні економічні інструменти, щоб змусити Росію дотримуватися певних дій. Тож якщо хтось і може змусити Володимира Путіна укласти мир, то це Америка, президент Сполучених Штатів”, – висловився Дуда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сікорський сподівався, що Дуда скористається дружбою з Трампом і схилить його до тиску на РФ

Він також зазначив, що після нещодавніх контактів із Путіним Трамп “усвідомив реальний стан справ” і володіє “радикальними інструментами”, які можуть заблокувати ключові інтереси Кремля. Дуда додав, що закликає Трампа до посилення санкцій проти Росії.

“У президента Сполучених Штатів є засоби в його розпорядженні, щоб змусити Росію підкоритися. Деякі з цих засобів можуть бути дуже радикальними, дуже жорсткими, я вважаю, особливо різні економічні інструменти. Але я вважаю, що президент Дональд Трамп здатний їх реалізувати”, – додав президент Польщі.

Дуда не здивований тим, що Росія не погоджується на запропоноване 30-денне припинення вогню. Однак, за словами Дуди, у президента США Дональду Трампу є власний план щодо Володимира Путіна.

На його думку, Трамп намагається виступати не як учасник переговорів, а як посередник, проводячи попередні консультації з обома сторонами. Він уже зустрівся з представниками України, але Москва, за словами польського лідера, не демонструє готовності до діалогу.