Під час обстрілу Харкова 7 червня Укрзалізниця втратила кількох працівників, які працювали на Дитячій залізниці.
Голова правління компанії Олександр Перцовський повідомив про стан поранених.
За його словами, внаслідок обстрілу на жаль, дві людини загинули:
Ганна Деменкова – в.о. начальника Дитячої дороги, загинула на місці.
Володимир Ковтун – колишній інструктор Дитячої залізниці, який вийшов на пенсію у 2022 році, але перебував поруч у фатальний вечір. Лікарі боролись за його життя, але врятувати не вдалося – Володимир помер від отриманих травм вночі в лікарні.
“Втрати, з якими неможливо змиритися… Підтримуємо близьких, готуємось до прощань”, – написав Перцовський.
Кілька працівників Укрзалізниці залишаються в харківських лікарнях і отримують необхідну медичну допомогу.
Залізничні команди постійно координують підтримку для постраждалих.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків під вогнем: Синєгубов пояснив причини нічних атак росіян
Перцовський розповів про стан колег:
– Інна Бойко, інструктор Дитячої залізниці, перебуває у найтяжчому стані й підключена до апарату ШВЛ. Водночас вона вже при свідомості, спілкується з рідними та колегами.
“Вона справжній боєць. Каже: “Зроблю все, щоб вибратися”, – зазначив Перцовський.
– Аміран Абашидзе, якого називають “гуру дитячих залізниць”, у тяжкому, але стабільному стані. Він дякує всім за підтримку. До нього вже везуть маму, а на місці забезпечено все необхідне для його відновлення.
– Юлія Возікова, інструктор, готується до переведення в офтальмологічне відділення – рішення залежить від нейрохірургів. З нею вже спілкувалися, і вона також проявляє неабиякий бойовий дух.
– Борис Трусов та Євген Кіндер отримали осколкові поранення, які не загрожують життю. Вони під наглядом медиків і не залишаються без підтримки колег.
Решта постраждалих проходять амбулаторне лікування й забезпечені всім необхідним.
Перцовський звернувся до вихованців Малої Південної залізниці зі словами підтримки:
“Ми завжди будемо з вами. Ви – частина великої залізничної родини. І, як і обіцяв, ми ще обов’язково підкоримо Говерлу!”
РФ близько 17:35 завдала ударів чотирма керованими авіабомбами по Шевченківському та Київському районах Харкова.
Одне з влучань – по Дитячій залізниці. Внаслідок обстрілу пошкоджено дві будівлі Дитячої залізниці та чотири вагони, два приватні будинки, господарчу споруду.