Оголошено наступне засідання “Рамштайну” за участі США й НАТО

Головна Сторінка » Оголошено наступне засідання “Рамштайну” за участі США й НАТО

Наступне засідання Контактної групи з питань оборони України в форматі “Рамштайн” відбудеться в понеділок, 21 липня, у форматі онлайн.

До нього долучаться генсек НАТО та глава Пентагону Про це повідомила делегація Великої Британії в НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глави МЗС ЄС зустрінуться у Великій Британії, щоб обговорити допомогу Україні та безпеку Європи

На зустрічі головуватимуть Німеччина та Лондон.

“У понеділок Велика Британія та Німеччина проведуть чергову зустріч Контактної групи з питань оборони України (UDCG), до якої приєднаються генсек НАТО, верховний головнокомандувач об’єднаних сил НАТО в Європі та міністр оборони США, а також десятки країн Альянсу та партнерів”, – йдеться в повідомленні.

4 червня у Брюсселі відбулося 28-ме засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”. За його підсумками партнери оголосили про нові пакети допомоги та важливі кроки підтримки.

Під час 28-го засідання Контактної групи у форматі “Рамштайн” Велика Британія оголосила про безпрецедентну допомогу в постачанні безпілотників. Йдеться про 350 млн фунтів, які дадуть змогу ЗСУ отримати 100 тис. дронів уже до кінця року.