Ізраїль готується до штурму Гази: прем’єр схвалив нову фазу операції

Головна Сторінка » Ізраїль готується до штурму Гази: прем’єр схвалив нову фазу операції

Прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу схвалив плани Армії оборони Ізраїлю щодо захоплення міста Газа та перезапуск переговорів з угрупованням ХАМАС.

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

“Ми перебуваємо на вирішальному етапі. Сьогодні я прибув до дивізії Газа (Газанській дивізії. – ред.), щоб схвалити плани, представлені мені та міністру оборони Армії Ізраїлю, щодо захоплення міста Газа і розгрому ХАМАСу”, – сказав прем’єр під час візиту до дивізії ізраїльської армії, що проводить військову операцію у Секторі Газа та на його кордоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп порівняв себе з Нетаньягу і заявив, що теж є героєм війни

Нетаньягу заявив, що дав вказівку негайно розпочати переговори про звільнення усіх заручників і закінчення війни в Газі на умовах Ізраїлю. І додав, що наразі Ізраїль не має наміру відправляти делегацію в Доху або Катар для переговорів із палестинцями.

Глава ізраїльського уряду також висловив велику вдячність за мобілізацію резервістів та регулярних військ.

“Ці дві цілі, – розгром ХАМАСу і звільнення всіх наших заручників, – ідуть рука об руку”, – сказав він.

Джерело The Jerusalem Post також повідомило, що Нетаньягу був вражений “надійними планами”, представленими йому в Газанській дивізії.

Канцелярія прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу наполягає на необхідності укладення всеосяжної угоди, за якою всі заручники будуть звільнені одночасно.

У заяві, опублікованій ввечері 16 серпня 2025 року на тлі повідомлень про відновлення готовності ХАМАСу до поетапного припинення вогню.