Верховна Рада проголосувала за відновлення трансляцій засідань парламенту з середини вересня.
За відповідне рішення проголосували 266 народних депутатів. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram.
“Після майже 4-х років “Рада” відновила свою трансляцію засідань парламенту… Але відновити саме сьогодні трансляцію відмовились. Тому “Рада” запрацює лише з середини вересня”, – написав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВР легалізувала ринок віртуальних активів в Україні
Згідно з постановою, прямі трансляції відкритих пленарних засідань Верховної Ради здійснюються державним підприємством “Парламентський телеканал “Рада”.
Постанова також скасовує годинний мораторій після закінчення пленарного засідання на новини з парламенту, який існував з початку встановлення режиму воєнного стану у зв’язку з повномасштабною агресією Росії проти України – 24 лютого 2022 року.
Голова комітету Верховної Ради із питань свободи слова, нардеп “Голосу” Ярослав Юрчишин зареєстрував постанову про відновлення онлайн-трансляцій пленарних засідань на телеканалі “Рада”.
Юрчишин, спираючись на відкриту заяву провідних ГО та медіа України (станом на зараз понад 60 підписантів), реєструє постанову про повернення прямих трансляцій засідань.
“Як було: на ютуб-каналі “Рада” публікували засідання орієнтовно за годину після закінчення. Як має бути: засідання транслюється в реальному часі на телеканалі та ютуб-каналі “Рада”.