У мережі показали архівне фото з Тіною Кароль. Який вигляд вона мала 19 років тому

Home Новини звідусіль У мережі показали архівне фото з Тіною Кароль. Який вигляд вона мала 19 років тому

Український телеведучий Юрій Горбунов поділився архівними фото 19-річної давнини.

На кадрі, опублікованому в Instagram, знаменитість позував з Тіною Кароль. Тоді вони разом були ведучими шоу “Танці з зірками”.

“Це було 19 років тому. Боже, як швидко час летить”, – пригадав Горбунов у публікації.

Перед камерою співачка постала в зеленій сукні з глибоким декольте. Макіяж кардинально відрізнявся від теперішнього стилю. У образі переважали блискітки та яскраві кольори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це бог”: Кирило Ганін розповів про службу Ласточкіна в ЗСУ

Горбунов показався у класичному чорному костюмі. Аутфіт доповнив білою сорочкою та краваткою в тон.

“Танці з зірками” дебютували у 2006 році. У шоу брали участь Наталія Могилевська, Віталій Козловський, Ольга Сумська, Надія Мейхер, Руслана Писанка, Остап Ступка та Анатолій Борсюк. Перемогу здобув Володимир Зеленський у парі з Оленою Шоптенко.

У вересні 2025 Тіна Кароль розповіла, що її син Веніамін навчається за кордоном за спеціальністю “політологія, економіка і бізне” та з дитинства був змушений прийняти роль єдиного чоловіка в родині.

Артистка підкреслила, що виховувала його скромним і приземленим, уникаючи “мажорського” стилю життя. Після втрати чоловіка Кароль повністю присвятила себе кар’єрі, а всю увагу – синові.