Партизани розвідали завод “Титан” у Криму

Home Новини звідусіль Партизани розвідали завод “Титан” у Криму

Агенти “АТЕШ” розвідали завод “Кримський Титан” біля Вірменська у Криму.

Завод продовжує функціонувати та окупанти намагаються захистити його, розміщуючи замасковані комплекси ППО у посадках. Про це партизанський рух повідомив у Telegram.

Підприємство “Кримський Титан” є найбільшим виробником діоксиду титану (застосовується насамперед у хімічній промисловості) на території Східної Європи. Також є обґрунтована підозра, що під виглядом “потужностей із виробництва аміачних добрив”, про які на цьому заводі оголошували окупанти, підприємство виробляє вибухівку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партизани розвідали Центр матеріально-технічного забезпечення ЧФ РФ у Севастополі

“На заводі діють посилені заходи безпеки, але продовжуємо спостереження за об’єктом. Всю зібрану інформацію про виробництво та його оборону ми передаємо Силам оборони України”, – наголосили в “АТЕШ”.

Агенти “АТЕШ” постійно відстежують ключові бухти та об’єкти ЧФ РФ. Кожен рух ворожих кораблів і одиницю техніки ми тримаємо під контролем.

Після вдалих ударів по флоту окупанти панікують: ховають техніку під маскувальними сітками, переміщують її ночами та тримають ППО у постійній готовності.

За даними “АТЕШ”, під наглядом також рятувальне судно “Епрон” і захоплений Росією у 2014 році український БДК “Константин Ольшанський”.