Під час стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля 2021” можливі російські провокації.
“Стосовно того, де ми очікуємо провокацій, ми очікуємо провокацій скрізь. І перш за все, в районі проведення Операцій об’єднаних сил, тому що противник використовує будь-яку можливість і будь-який захід, щоб показати свій вплив. Тому ми очікуємо провокацій всюди і готові відреагувати всюди”, – сказав головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний на брифінгу.
Напередодні навчань Москва вже вдалася до інформаційних провокацій. Поширювала фейки про те, що ці навчання загрожують поширенням коронавірусу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначили найкращий танковий взвод: вражаючі фото
Залужний додав, що ситуація з Covid-19 у ЗСУ не викликає стурбованості. Підчас підготовчих заходів не виявили жодного хворого.
Участь у навчаннях “Об’єднані зусилля 2021” візьмуть військовослужбовці з 15 країн. Під час навчання учасники відпрацюють управління угрупованнями військ під час ведення операції сил оборони. В основу практичних дій поклали виконання спільних завдань підрозділами ЗСУ та держав-партнерів і членів НАТО, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.