У Верховній Раді оголосили перерву.
Спікер Руслан Стефанчук заявив про перехід до консультацій через події, що розгорнулися після викриття НАБУ корупційної схеми в Енергоатомі та відставки двох міністрів.
Він пояснив, що перерва пов’язана з домовленістю погоджувальної ради. Наступне засідання оголосять окремо.
“Зараз я оголошую перерву у нашому пленарному засіданні. Я хочу повідомити, що відповідно до рішення погоджувальної ради ми зараз переходимо в режим консультацій щодо ситуації, яка склалась. Тому про наступне засідання будемо інформувати додатково”, – зазначив Стефанчук.
Перед цим Верховна Рада підтримала звільнення учасників “плівок Міндіча”. Парламент проголосував за відставку міністерки економіки Світлани Гринчук та міністра юстиції Германа Галущенка.
НАБУ та САП 10 листопада повідомили, що викрили масштабну корупційну схему впливу на високому рівні на стратегічні підприємства держсектору, зокрема на “Енергоатом”. Загалом фігурантам вдалося “відмити” 100 мільйонів доларів. Саме Тімур “Карлсон” Міндіч контролював відмивання грошей.