Київ: “Київтеплоенерго” виділило 50 мільйонів гривень на премії для ліквідаторів аварій

Home Популярне Київ: “Київтеплоенерго” виділило 50 мільйонів гривень на премії для ліквідаторів аварій

У Києві муніципальне підприємство “Київтеплоенерго” оголосило про виділення 50 мільйонів гривень на преміювання своїх працівників. Ці кошти призначені для фахівців, які самовіддано працюють над ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації у столиці. Рішення було прийнято за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка.

Мер Києва Віталій Кличко підтвердив, що саме за його вказівкою “Київтеплоенерго” вже виділило зазначену суму для заохочення персоналу. Це є визнанням їхньої невпинної праці у складних умовах, спрямованої на відновлення критичних послуг для мешканців міста. За словами Кличка, “фахівці вдень і вночі працюють, щоб повернути киянам необхідні послуги”.

Додаткову грошову винагороду своїм працівникам мають виплатити й інші ключові міські підприємства. Серед них – керуючі компанії, “Київводоканал”, “Київавтодор” та Київська служба порятунку. Кличко раніше давав відповідне доручення всім столичним підприємствам, задіяним у подоланні надзвичайної ситуації.

Ці виплати є особливо актуальними, адже станом на середину січня близько 300 багатоповерхових будинків у Києві залишалися без опалення. Працівники комунальних служб цілодобово працюють над усуненням пошкоджень та відновленням нормального функціонування міської інфраструктури.

Варто зазначити, що уряд України також запроваджує доплати для енергетиків. Ці бонуси призначені для працівників ремонтно-відновлювальних бригад енергетичних компаній, які задіяні у схожих роботах по всій країні. Нагадаємо, у грудні минулого року Київрада виділяла “Київтеплоенерго” 350 мільйонів гривень на поповнення обігових коштів.