Росія атакувала Запоріжжя дронами: кількість поранених зростає

Home Новини звідусіль Росія атакувала Запоріжжя дронами: кількість поранених зростає

Російські загарбники вранці 6 червня атакували Запоріжжя ударними безпілотниками, спричинивши пожежі в одному з районів міста.

Внаслідок удару поранені п’ятеро людей.

Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росію атакували БПЛА: в Усть-Лабинську палає нафтобаза, у Москві та Петербурзі працює ППО

Безпілотник окупантів спричинив пожежу на автостоянці неподалік багатоквартирного будинку в одному з районів міста.

Унаслідок атаки поранені п’ять людей. Вони звернулися за медичною допомогою, пише Федоров.

За даними місцевих ЗМІ, російські війська цілили по об’єктах критичної та промислової інфраструктури. Повідомляється, що двоє працівників одного з підприємств загинули. Цю інформацію на момент виходу публікації не підтвердили у ОВА.

Федоров у новому повідомленні попередив про загрозу ударних безпілотників по всій Запорізькій області.

Збройні Сили України чинять супротив наступальним діям РФ на всіх ділянках фронту.

Особлива активність окупантів виявлена на Гуляйпільському напрямку, де станом на ранок 6 червня відбулося 40 атак.

Бойові дії проходили у районах Прилук, Злагоди, Рибного, Святопетрівки, Залізничного та у бік Добропілля, Воздвижівки, Гіркого, Гуляйпільського, Цвіткового, Верхньої Терси, Староукраїнки, Чарівного.