Усик зустрівся з Трампом у Білому домі

Home Новини звідусіль Усик зустрівся з Трампом у Білому домі

Чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик 12 червня зустрівся з президентом США Дональдом Трампом в Овальному кабінеті Білого дому.

Помічниця президента США та радниця з комунікацій Марго Мартін повідомила про зустріч у соцмережі X. Вона також оприлюднила фотографію з Овального кабінету, проте додаткових подробиць не навела.

“Президент Дональд Трамп в Овальному кабінеті з чемпіоном світу в надважкій вазі Олександром Усиком”, – зазначила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усик увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за версією TIME

Всесвітня боксерська рада (WBC) санкціонувала бій чемпіона світу за версією організації Олександра Усика (25−0, 16 КО) і німецького претендента Агіта Кабаєла (27−0, 19 КО). Президент WBC Маурісіо Сулейман повідомив, що українець зобов’язаний провести поєдинок проти представника Німеччини.