Столи з травою, новий пресцентр: Раду відремонтують на 42 млн грн

Головна Сторінка » Столи з травою, новий пресцентр: Раду відремонтують на 42 млн грн

Кулуари третього поверху Верховної Ради відремонтують.

Про це повідомили “Наші гроші”

2 листопада Управління справами Апарату ВР за результатами тендеру замовило у фірми “Бриліантс Груп” ремонт кулуарів за 41,50 млн грн.

Цьогоріч компанія зробить реставраційний ремонт третього поверху парламенту – облаштування пресцентру.

У травні управління замовило проєкт цього ремонту у фірми “Грін Маєток” за 1,30 млн грн.

Передбачають пресцентр на 50 місць, президію на п’ять мобільних робочих місць, дві мобільні трибуни, кімнату для роботи преси з шафами на замках, інформаційні стійки, кабінет працівників пресцентру, копіцентр, місця для неформального спілкування і швидких інтерв’ю, мережеву інфраструктуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Середній палець Зеленському: мережі гудуть про вчинок нардепа

Купили дві припливно-витяжні установки Wolf (Німеччина) по 7,35 млн грн, два комплекти автоматики для них по 578 тис, конструкцію із алюмінієвих ферм 1,33 млн.

Два довгі столи індивідуального виготовлення з травою замовили по 35 100 грн, шість сидінь біля вікна індивідуального виготовлення по 17 541 грн, а 60 стільчиків для гостей зі столиками по 5 417 грн.

Ковролін Balsan Bolero класу зносостійкості 32 товщиною 8 мм обійдеться у 1 696 грн./кв. м. На ринку його можна знайти гуртом від 100 кв. м трохи дешевше по 1 617.

Приймачі Shure DR 6004 коштують 4 806 грн, а на ринку дещо дорожче від 5 332.

Хто ремонтуватиме

Столичною фірмою “Бриліантс Груп” володіє Дмитро Поляков із Луганська. Він також є засновником і директором фірми “Енергія навколишнього середовища”.

“Грін Маєток” із села Глибоке біля Борисполя належить Павлу Красенку із Білгород-Дністровського на Одещині. Ще він є засновником “Київ Девелоп Груп”.

У вересні представникам ЗМІ після 1,5 років карантинних обмежень надали частковий доступ до кулуарів другого поверху парламенту.

Однак частину поверху, де зазвичай виходять з зали депутати “Слуги народу”, для журналістів обмежували.