США надасть Україні макрофінансову допомогу – Кулеба

Головна Сторінка » США надасть Україні макрофінансову допомогу – Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив про проведення чергової розмови з державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

Міністр подякував за рішення надати Україні макрофінансову допомогу, написавши про це у Twitter

“Чергова розмова з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Продовжуємо активно координувати зусилля для захисту України. Вдячний США за рішення надати Україні макрофінансову допомогу. Окремо обговорили діяльність СММ ОБСЄ. Україна зацікавлена у повноцінному функціонуванні місії”, – написав Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким буде курс гривні прогнози банкірів

У понеділок, 14 лютого, світові ринки продемонстрували падіння. В CNN це пояснюють занепокоєнням інвесторів потенційним вторгненням Росії в Україну. Європейські фондові ринки відкрилися різким зниженням у понеділок, німецький DAX і французький CAC 40 втратили 3%. Британський FTSE-100 знизився на 2%. Азіатські ринки завершили сесію у понеділок у червоному кольорі.

Курс гривні також ослаб і підтримується інтервенціями НБУ