Бомбосховища відкривають поліцейські і рятувальники

Головна Сторінка » Бомбосховища відкривають поліцейські і рятувальники

“Неподалік квартири, де живемо, закрили бомбосховище. Була вивіска з адресою іншого. Під час тривоги сусідка туди ходила, казала, що зачинено. Як можна вирішити проблему з цим, до кого звертатися? Де безпечно заховатися, якщо не в укритті?” запитує Алла Сивокінь, 36 років, Черкаси.

Якщо бомбосховища зачинені, їх відкриває поліція чи Державна служба з надзвичайних подій, каже директор Департаменту муніципальної безпеки в Києві Роман Ткачук:

 За бомбосховища відповідають або райадміністрації, або житлово-експлуатаційні контори. Бомбосховища тимчасового використання, як сховище, не можуть бути передбачені на довгий час. А якщо вони зачинені, чи захламлені, це питання треба ставити житлово-експлуатаційній конторі. А якщо жек не реагує, то звертайтеся до районної адміністрації, яка повинна терміново це питання вирішити. Це їхні повноваження, щоб вони забезпечили ці приміщення, щоб вони були відчинені та в належному вигляді. Якщо ні, то треба скаржитися поліції. Під час повітряної тривоги можна сховатися у власному будинку, квартирі. Вибігти в коридор або ванну. Небезпеку можна перечекати в цокольних або підвальних приміщеннях, підземних паркінгах і переходах.

“Газету по-українськи” можна передплатити онлайн на сайті Укрпошти за “ковідну тисячу”