Форвард “Барселони” та збірної Аргентини Серхіо Агуеро завершить кар’єру футболіста, стверджує журналіст Жерар Ромеро.
Причиною відходу з футболу є проблеми із серцем, виявлені за підсумками гри каталонців проти “Алавеса” (1:1) у 12-му турі Ла Ліги. Тоді Агуеро було замінено у першому таймі.
Наступного тижня має відбутися прес-конференція, де аргентинець і оголосить про завершення кар’єри.
Нападника було замінено в першому таймі матчу 12-го туру іспанської Прімери з “Алавесом” (1:1) через тахікардію. Вона була невеликою, аргентинця прибрали з поля як запобіжний захід. Після матчу повідомлялося, що Агуеро добре почувається. Пізніше стало відомо, що форвард вибув з ладу щонайменше на три місяці через проблеми із серцем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Агуеро ушпиталили після проблем із серцем
33-річний форвард перейшов до “Барселони” з “Манчестер Сіті” влітку як вільний агент і провів 4 матчі в Ла Лізі, забивши 1 м’яч.