Айфони стежать за росіянами – ФСБ

Головна Сторінка » Айфони стежать за росіянами – ФСБ

Федеральна служба безпеки Росії заявила, що США шпигують за допомогою пристроїв Apple

Вона нібито викрила розвідувальну діяльність США, пише ТАСС з посиланням на Центр громадських зв’язків ФСБ.

Російська спецслужба заявила, що американці заразили програмою-вірусом тисячами користувачів мобільних пристроїв Apple. Таким чином стежили за диппредставниками Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЦРУ вербуватимуть невдоволених Кремлем російських шпигунів

“Зараження зазнали кілька тисяч телефонних апаратів цієї марки. При цьому, крім вітчизняних абонентів, виявлено факти зараження закордонних номерів та абонентів, які використовують сім-картки, зареєстровані на диппредставництва та посольства в Росії, включаючи країни блоку НАТО та пострадянського простору, а також Ізраїль, САР та КНР”, кажуть у ФСБ.

Там звинувачують компанію Apple у співпраці з національною розвідувальною спільнотою.

“Компанія надає американським спецслужбам широкий спектр можливостей контролю як за будь-якими особами, які становлять інтерес для Білого дому, включаючи їхніх партнерів з антиросійської діяльності, так і за власними громадянами”, йдеться у заяві відомства.

При цьому айфон раніше помічали у міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

Російська Федерація складає карти найважливіших підводних систем інфраструктури Європи та Сполучених Штатів Америки в Атлантичному океані, а також у Північному і Балтійському морях.

Це робиться задля можливої атаки, заявив помічник генерального секретаря НАТО з розвідки та безпеки Девід Каттлер. РФ може націлитись на підводні кабелі та критично важливі об’єкти інфраструктури.