fbpx

Акція від CreditPlus “Як тобі таке, Макс?” — Тесла за кредит онлайн

Головна Сторінка » Акція від CreditPlus “Як тобі таке, Макс?” — Тесла за кредит онлайн

“Як тобі таке, Макс?” нова акція від української фінансової компанії CreditPlus. Кожен клієнт автоматично стає учасником, якщо виконає одну з умов: візьме або продовжить кредит онлайн. Головний приз електрокар найвідомішого бренду в світі.

Ілон винайшов кататися будете ви! CreditPlus дарує Tesla* в рамках акції для нових і повторних клієнтів. Окрім головного призу, учасників чекають бонусні подарунки, які компанія розігруватиме кожного місяця: роботи-пилососи Xiaomi Mi Robot Vacuum, електрогрилі TEFAL OptiGrill +, а також навушники Xiaomi Redmi Airdots.

Щоб стати учасником, необхідно виконати одну з умов на вибір:

оформити кредит мінімум на 10 днів на будь-яку суму;
продовжити поточний кредит.

Після цього додаткові дії з боку клієнта не потрібні він автоматично стає учасником акції “Як тобі таке, Макс?”

Акція стартувала 21 липня і продовжиться до 19 грудня 2021. У цей період можна брати необмежену кількість нових кредитів або подовжувати термін поточних. Чим більша активність, тим вищий шанс на перемогу. Переможці будь-якого з турів, які вже отримали свої призи, можуть знову взяти участь в акції. Для цього потрібно повторно виконати одну з умов: узяти або продовжити кредит.

Переможці визначаються за допомогою незалежної платформи рандомайзера random.org. Онлайн-жеребкування записується на відео, після чого трансляція з іменами переможців публікується на офіційній сторінці CreditPlus у Facebook. Також представники компанії особисто зв’язуються з учасниками і повідомляють про виграш. Детальніша інформація доступна на сайті CreditPlus.

Акція проводиться на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

*Під виграшем мається на увазі призовий фонд у грошовому еквіваленті для покупки автомобіля Tesla Model 3.

Послуги надає ТОВ “АВЕНТУС УКРАЇНА” (ЄДРПОУ: 41078230). Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серія ФК №870 від 28.02.2017. Ліцензія №756 НКФП від 28.03.2017. Ліцензія №1860 НКФП від 24.09.2019.