Активна війна триватиме ще рік-півтора – Світан

Головна Сторінка » Активна війна триватиме ще рік-півтора – Світан

Єдиний шлях до завершення війни в Україні – це повний розгром російської армії та знищення всього її особового складу на території України.

Це означає, що “серйозні” військові дії триватимуть приблизно рік-півтора, до приєднання України до НАТО у 2025 році. Таку думку в коментарі для ТСН.ua висловив полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан.

“Приблизно до осені наступного року ми можемо розгромити російську армію після того, як отримаємо достатню кількість літаків і ракет. Вийти на державний кордон. А там прикриємося натівською ядерною парасолькою. І ще років 10, доки Росія буде розвалюватися, ворог однозначно буде створювати прикордонні конфлікти”, – вважає він.

За його словами, там доведеться тримати армію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти стягують на південь України більше військ

“Війна буде розгорнута на тисячі кілометрів державного кордону. Коли Росія розвалиться, будемо укладати домовленості з тими республіками, які утворяться. Приблизно такий сценарій. Він один єдиний. Будь-який інший не завершить війну”, – вважає Роман Світан.

Світан наголосив, що завершення війни означає повернення до державних кордонів. Полковник ЗСУ додає, що військовослужбовці складали присягу перед народом України на збереження територіальної цілісності і суверенітету держави в межах кордонів 1991 року,

Перемога над російською армією можлива вже восени наступного року, вважає Роман Світан. Зокрема завдяки тому, що Україна “вплетена” у виборчу кампанію США.

“Білий дім зараз зацікавлений саме в такому розвитку подій. Тому ми з їхньою парадигмою будемо звіряти годинник і таким чином її виконувати”, – каже Світан.

17 листопада представники Морської піхоти ЗСУ заявили, що провели серію успішних дій на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

ЗСУ вдалося закріпитися на кількох плацдармах. Ці успіхи Сил оборони України ставлять під загрозу всю оборону росіян на Півдні, повідомив в ексклюзивному коментарі Фактам ICTV екскомандир взводу батальйону “Айдар”, ветеран АТО Євген Дикий.

Більш того, бої на лівобережжі Херсонщини можуть стати вирішальними взагалі для кампанії цього року.