Американська розвідка назвала втрати РФ у війні проти України

Головна Сторінка » Американська розвідка назвала втрати РФ у війні проти України

Росія у повномасштабній війні проти України втратила близько 300 тис. військових, але час грає на її користь.

Російський диктатор Володимир Путін імовірно вважає, що його загальні розрахунки щодо війни працюють, йдеться у доповіді розвідувальної спільноти Сполучених Штатів Америки.

“РФ зазнала більших втрат, ніж будь-коли за період після Другої світової війни – близько 300 тис. серед особового складу, тисячі танків та іншої бронетехніки. Путін не зміг втілити свій початковий задум і окупувати всю Україну, а його армія зіткнулася з нестачею особового складу, виснаженням військових, їхнім низьким моральним духом”, – сказано в повідомленні.

Розвідка прогнозує, що ці проблеми будуть і надалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор ЦРУ сказав, коли ЗСУ зможуть перехопити ініціативу на фронті

Окупанти змогли зірвати літні контрнаступальні операції України, тож ситуація починає грати на користь Росії.

“Російський ОПК поступово нарощує виробництво далекобійних засобів ураження, артилерії та іншої зброї, яка дозволить РФ тривалий час витримувати бойові дії високої інтенсивності. Путін, ймовірно, вважає, що Росія зірвала спроби України відвоювати значні території, що його розрахунок для перемоги цій у війні працює і західна, зокрема американська допомога для України є обмеженою, особливо на тлі війни між Ізраїлем і ХАМАС”, – повідомляє розвідка США.

Москва отримує незначні, але постійні успіхи на полі бою з кінця 2023 року і виграє від невизначеності з приводу того, на яку західну допомогу надалі може розраховувати Україна.

Загальні бойові втрати російських окупантів на ранок 12 березня склали 425 890 осіб. Протягом минулої доби знищено та поранено ще 910 загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.