fbpx

Американське озброєння ефективно застосовується ЗСУ – Резніков

Головна Сторінка » Американське озброєння ефективно застосовується ЗСУ – Резніков

Усе озброєння і обладнання, яке доставляється з США, ефективно застосовується українськими захисниками.

Делегація інспекторів США позитивно відзначила перші результати впровадження Міністерством оборони України логістичної програми LOGFAS, яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів і контролювати рух матеріально-технічної допомоги, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков після зустрічі в Києві з генеральним інспектором Міністерства оборони США Робертом Сторчем та американською делегацією.

“Довіра – це те, на чому побудовані наші відносини. Транспарентність всіх без виключення процесів те, чого ми досягли і продовжуємо дотримуватись. Питанню постачання зброї та її обліку приділяється дуже прискіплива увага в Міноборони та ЗСУ”, зазначив Резніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли винищувачі F-16 з’являться в небі над Україною: що пише світова преса

Під час зустрічі було обговорено подальшу роботу з автоматизації для забезпечення контролю та унеможливлення корупції.

Резніков наголосив, що обидві сторони висловили впевненість, що Україна переможе, і “вони з нами поруч на всіх етапах цієї боротьби зі злом світового масштабу”.

Вже зараз необхідно закладати фундамент для співпраці в післявоєнний час для відбудови незалежної і суверенної України, не пострадянської, додав він.

Генерал армії Сполучених Штатів Америки Кейт Келлоґ і делегація американських військових відвідали визволений від російських окупантів Ізюм у Харківській області.

Американці на власні очі побачили масштаби руйнувань, спричинені російськими обстрілами.

Generated by Feedzy