fbpx

Американський розвідник розповів, як завадити вторгненню Росії в Україну

Головна Сторінка » Американський розвідник розповів, як завадити вторгненню Росії в Україну

Глава комітету з розвідки Палати представників США Адам Шифф заявив, що вторгнення Росії в Україну дуже ймовірне.

На думку Шиффа, запобігти цьому можна за допомогою серйозних санкцій. Про це він сказав в інтерв’ю CBS.

“Для стримування нового вторгнення Росії в Україну, яка здається дуже ймовірним, знадобляться величезні санкції проти РФ. І я вважаю, що наші союзники повинні бути твердими в цьому питанні. Росія має зрозуміти, що ми в цьому єдині” – заявив Шифф.

Також за його словами, потужним стримуючим фактором є розуміння того, що якщо РФ вторгнеться в Україну, це наблизить НАТО до Росії, а не відштовхне Альянс далі.

“Ми наблизимо більше сил НАТО до Росії. Вторгнення матиме протилежний ефект від того, чого намагається досягти Путін” – сказав глава комітету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський перебрав стиль Януковича – політолог

“Боюся, що Путін дуже ймовірно піде на вторгнення. Я не розумію повної мотивації, чому саме зараз він це робить, але він, безперечно, має намір до цього, якщо ми не зможемо переконати його в іншому. І я думаю, що ніщо інше, як рівень санкцій, якого Росія ніколи не бачила, не втримає його, і це саме те, що нам потрібно зробити з нашими союзниками” – наголосив Шифф.

2 січня президенти США та України Джо Байден та Володимир Зеленський провели телефонну розмову. Під час перемовин американський лідер чітко дав зрозуміти, що США разом із союзниками та партнерами дадуть рішучу відповідь, якщо Росія вторгнеться в Україну.