fbpx

Аналітики пояснили, навіщо Росія стягує спецпризначенців у Курську область

Головна Сторінка » Аналітики пояснили, навіщо Росія стягує спецпризначенців у Курську область

Росія перекинула у прикордонні райони Курської області підрозділи двох бригад спецпризначенців Головного розвідувального управління ЗС РФ.

За даними аналітиків, РФ таким чином хоче закріпити частину українських військ у прикордонних регіонах та розосередити їх на критично важливих ділянках фронту. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бої біля Бахмута, Авдіївки та Кремінної: опубліковано нові карти найгарячіших ділянок фронту

Раніше підрозділи 3-ї гвардійської бригади спеціального призначення РФ перебували в районі Кремінної Луганської області, а підрозділи 22-ї гвардійської бригади розміщувалися в районі Оріхова на заході Запорізької області.

“Незрозуміло, чому російське керівництво прийняло рішення вивести такі підрозділи з активних ділянок фронту в російські тилові райони. Ймовірно, ці підрозділи зазнали втрат у нещодавніх бойових діях і були виведені та передислоковані для відпочинку та переозброєння”, ‒ йдеться у повідомленні.

Однак, аналітики вважають, що розгортання цих підрозділів у прикордонних районах навряд чи матиме бажаний інформаційний або оперативний ефект.

У прикордонне з Україною село Тьоткіно Курської області Росії прибули елітні підрозділи розвідки ворога. Вони підпорядковуються російському Головному розвідуправлінню, повідомив Центр національного спротиву. Припускають, що Кремль прислав на кордон з Україною елітні підрозділи для диверсій.

Generated by Feedzy