fbpx

Аналітики сказали, що змусить Путіна розпочати переговори

Головна Сторінка » Аналітики сказали, що змусить Путіна розпочати переговори

Низка успішних контрнаступів українських Збройних сил може змусити президента РФ Володимира Путіна розпочати переговори на умовах України.

Для цього українські військові мають показати, що вони можуть змінити перебіг бойових дій. Про це у новому зведенні повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський генерал-“м’ясник” втратив посаду через провали на Вугледарському напрямку – ЗМІ

На думку аналітиків, ЗСУ мають завдати армії РФ такої шкоди, щоб Путін та його найближче оточенню зрозуміли, що не можуть сподіватися покращити результат війни, продовжуючи бойові дії.

“Численні великі перемоги України на оперативному рівні, ймовірно, потрібні для створення перспективи врегулювання війни шляхом переговорів або примусу Путіна до припинення бойових дій. Є підстави очікувати, що українські сили справді можуть досягти успіху за рахунок контрнаступів”, ‒ йдеться у повідомленні.

По всій Росії триває нова кампанія з пошуку новобранців для поповнення сил для війни проти України. Чоловіків заохочують вступати до війська грошовими бонусами та пільгами.

Президент країни-агресорки РФ Володимир Путін заявив про сховище для тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Сказав, що 1 липня “закінчиться будівництво” сховища.

Заяви російського диктатора Володимира Путіна про розміщення ядерної зброї на території Білорусі свідчить про те, що він програє і боїться, вважає радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.

Generated by Feedzy