fbpx

Андрій Шевченко та бізнес відбудують стадіон в Ірпені

Головна Сторінка » Андрій Шевченко та бізнес відбудують стадіон в Ірпені

Збір легенди українського футболу Андрія Шевченка на відновлення футбольного стадіону “Чемпіон” в Ірпені буде закрито завдяки ФК “Мілан”, ФК “Шахтар”, клубам Італійської серії А і Parimatch Ukraine. Parimatch долучився до великого збору на відбудову стадіону через фандрейзингову платформу UNITED24. Компанія планує надати 200 тис. євро, і таким чином фіналізує суму, потрібну на реконструкцію спортивної арени.

Повністю зруйновану спорт арену поновлюють за ініціативи володаря Золотого м’яча, амбасадора фандрейзингової платформи UNITED24 Андрія Шевченка, який розпочав збір після візиту в Ірпінь восени 2022 року.

“Це був один із найзворушливіших моментів мого приїзду. Я пройшов крізь зруйновані трибуни, коридорами, усіяними склом та бетоном, і вийшов на поле, посеред якого була велика чорна воронка. А довкола бігали з м’ячем діти. Це було дуже важке, болісне та водночас надихаюче видовище, яке розчулило мене до сліз. Ворогу вдалося знищити футбольний майданчик, але не пристрасть наших дітей до улюбленої гри. Тоді я зрозумів, що маю відновити цей стадіон, і ми це обов’язково зробимо”, розповів Шевченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єр Іспанії побував у Бучі та Ірпені й зробив категоричну заяву

Він згуртував світову та українську футбольну спільноту. Зібрати необхідну суму вдалось завдяки італійському “Мілану”, донецькому “Шахтарю”, італійській Лізі футбольних клубів серії А та компанії Parimatch Ukraine. На кошти партнерів планується відбудувати трибуни, відновити поле та освітлення стадіону.

Раніше Parimatch, як офіційний партнер національної фандрейзингової платформи UNITED24, вже перерахував 75 млн грн на проєкти оборони і медичної допомоги. Реконструкція стадіону в Ірпені для Parimatch стане першим проєктом за напрямом “Відбудова України”.

Generated by Feedzy