Арестович дав черговий прогноз про закінчення війни

Головна Сторінка » Арестович дав черговий прогноз про закінчення війни

Колишній радник Офіса президента Олексій Арестович дав новий прогноз щодо завершення гарячої фази війни в Україні, попередивши, що навіть після цього РФ може продовжувати завдавати ракетних ударів і атакувати дронами українські міста.

На його думку, до лютого 2024 року росіяни просто вже будуть не здатні вести оборонні операції, а військове планування не дозволить їм рухатися далі. Про це він заявив на зустрічі у Музеї єврейського народу в Тель-Авіві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна може завершити війну цьогоріч Подоляк назвав умову

“Росіяни до лютого 2024 року просто вже будуть не здатні вести оборонні операції: “за військовою логікою, а саме по ОВТ (озброєння і військова техніка)”. Військове планування не дозволить їм рухатися далі, ніж за лютий 2024 року. Єдине, що вони можуть робити закликати нескінченні маси піхоти”, вважає Арестович.

На його думку, через 9 місяців гаряча фаза війни закінчиться.

“Але піхота проти HIMARS і F-16. Тому: місяців дев’ять, і все закінчиться. Може бути якась прикордонна стрілянина. Тому що відсутність російських солдатів не означатиме, що вони не стрілятимуть по нас ракетами. Це може тривати деякий час”, заявив Арестович.

Війна в Україні продовжуватиметься до її перемоги.

Водночас Російська Федерація може припинити все раніше, залишивши окуповані території, заявив президент України Володимир Зеленський у Кишиневі, повідомляє NewsMaker.

У Молдові 1 червня проходить саміт Європейської політичної спільноти за участі 50 президентів, прем’єр-міністрів та високопосадовців європейських чиновників.