fbpx

Арестович порівняв Зеленського з “жертвою”, яка має йти на другий термін

Головна Сторінка » Арестович порівняв Зеленського з “жертвою”, яка має йти на другий термін

Позаштатний радник керівника Офісу президента Олексій Арестович вважає, що Володимир Зеленський має “пожертвувати” іміджем, щоб піти на другий термін.

Про це він сказав в ефірі антиукраїнського телеканалу “Наш”.

“Це (йти на один термін. – Gazeta.ua) пообіцяв кандидат у президенти. А зараз він президент. І тут питання – цю обіцянку не виконати, або не виконати цілу низку обіцянок, сорок штук”, – сказав Арестович.

“Уявіть, що ви прийшли у телевізійний проєкт і сказали: “Я буду один сезон”. А потім виявилося, що на вас стільки заведено і що проєкт рухне, якщо не буде виконано дуже багато речей – художніх, телевізійних, люди позбудуться роботи. І ви скажете: “На да, я буду чесний до кінця, виконаю обіцянку, піду”. А те, що 50 людей залишаться без роботи і не буде виконаний проєкт – ну це ж таке”, – заявив радник керівника ОП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арестович завів платівку Колесніченка-Ківалова про “регіональний статус російської”

“Якщо одного терміну тобі не вистачило виконати те, що задумано, щоб змінилася країна, треба пожертвувати своїм іміджем, як людини, яка виконує обіцянки, і піти виконати інші обіцянки”, – сказав Арестович.

“Президент буде вирішувати (чи балотуватися. – Gazeta.ua). Але я бачу, що ми просто не встигаємо виконати все те, що спланували”, – заявив радник Єрмака.

На президентських виборах 2019 року Зеленський обіцяв, що балотується на один термін.

“Одразу хочу запевнити – іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього. Торгувати принципами, репутацією, країною заради збереження влади не буду. Буду чесним і відданим Україні. Передам її в руки нового покоління політиків”, – ідеться в передвиборчій програмі кандидата на пост президента Володимира Зеленського.