Астафʼєва сказала, коли повернеться на сцену

Головна Сторінка » Астафʼєва сказала, коли повернеться на сцену

Українська співачка та модель Даша Астаф’єва відповіла, чи планує повертатися на сцену.

У своєму Instagram зірка зазначила, що наразі їй не до веселих пісень та яскравого вбрання.

“Уявіть, зранку обстріл, а ввечері я в костюмі напівоголеного зайця заводжу своє: “Аво-авокадо, ммм”. Я не проти артистів, у жодному разі. Люди заробляють гроші, платять податки, дають робочі місця, збирають гроші на армію – усе це зараз надважливо. І тим більш їхня робота корисна для українців – від одного “Єдиного марафону” можна стріхою потекти, треба споживати різний український контент, і розважальний теж”, – наголосила Даша.

Додала, що під час війни треба відчувати життя, співати та радіти, відволікатися та набиратися сил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брітні Спірс публічно вибачилась перед Тімберлейком за свої мемуари

“Пам’ятаєте, раніше ми читали українську літературу й такі: “О боже, ну чого вони всі страждають?”. А зараз такі: “А-а-а”. Мистецтво – це завжди зріз сучасності. Про що писати авторам в окопі? Про що малювати художникам, чиї друзі загинули? Про що казати кріпакам? Звичайно, про свій біль, несправедливість, почуття й життя, яке відбувається тут і зараз. Саме тому так важко читати історичні твори – вони про такі ж тяжкі часи, які ми переживаємо зараз”, – висловилась артистка.

Жінка каже, що хоче створювати не лише розважальний та освітній український контент, але й бути частиною “зрізу часу”.

“Бути потрібною та корисною сьогодні, аби завтра це теж мало сенс. А до співу… можливо, я повернуся після нашої перемоги”, – підсумувала Астаф’єва.

Раніше Астаф’єва сказала, що думає про знайомих, які скаржаться на репости наслідків наймасштабнішого ракетного обстрілу Києва. Вона повідомила, що деяким українкам, які зараз живуть в ОАЕ, заважають страшні картинки війни.