fbpx

Авіакатастрофа в Росії: останні подробиці про аварію та імена жертв

Головна Сторінка » Авіакатастрофа в Росії: останні подробиці про аварію та імена жертв

Причиною падіння літака з парашутистами в Росії могло стати перевантаження.

Літак зник з радарів одразу після вильоту, пізніше з’ясувалося, що він не зміг набрати висоту й екіпаж прийняв рішення про зниження. Про це повідомляє ТАСС.

За словами одного з парашутистів, який вижив у катастрофі, у літака почалися проблеми з двигуном відразу після зльоту. Пілоти L-410 не доповідали про будь-які технічні неполадки на борту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США впав літак біля аеропорту: четверо загиблих

У Міністерстві надзвичайних ситуацій РФ підкреслили, що за уточненими даними, на борту перебувало 20 парашутистів і 2 члени екіпажу. Загинули 16 людей ще 6 постраждали.

Загинули: Михайло Бєляєв (61 рік, пілот), Олександр Зиков (60 років, пілот), Ольга Мініева, Павло Музиченко, Динар Давлетгареев, Андрій Тимофєєв, Дмитро Філіна, Денис Прохоров, Сергій Кузенко, Ксенія Самігуллін, Олег Кобеляцький, Ільнар Гайфуллін, Ігор Алексєєв, Олександр Цивінський, Равіль Шарафутдинов.

Серед тих, що вижили, числиться шість чоловік: Дмитро Дербишев, Володимир Зелденін (у важкому стані), В’ячеслав Піскунов, Денис Яковлєв, Олександр Єрьомін, Вадим Фахрутдинов.

На борту було четверо парашутистів-новачків. Це повинен був бути їх перший стрибок. Серед них був Ільнар Гайфуллін, якому стрибок з парашутом подарували на день народження.

У місті Мензелінськ, Росія розбився двомоторний літак L-410 з парашутистами. До місця падіння направили вертоліт Мі-8 з рятувальниками на борту.

Літак належав місцевому аероклубу. При падінні зруйнувався фюзеляж. Місцеве управління Міністерства з надзвичайних ситуацій факт падіння літака підтвердило.