fbpx

Австралійцю заборонили покидати Ізраїль до 9999 року

Головна Сторінка » Австралійцю заборонили покидати Ізраїль до 9999 року

Суд Ізраїлю заборонив австралійцю 44-річному Ноаму Гапперту виїжджати за межі країни до 31 грудня 9999 року.

Поки він не сплатить колишній дружині понад $2,4 млн аліментів, пише News.com.au.

“Чоловік переїхав з Австралії до Ізраїлю у 2012 році, щоб жити поруч зі своїми двома дітьми від колишньої дружини. Вона забрала їх із собою в Ізраїль 2011-го. Тоді жінка звернулася до суду, який зобов’язав Гапперта виплатити всю грошову допомогу по догляду за дітьми, поки їм не виповниться 18 років – 5 тис. шекелів, або $1610 на місяць”, – йдеться у повідомленні.

Поки австралієць цього не зробить, йому до кінця 9999 року заборонили виїзд із Ізраїлю. Навіть для відпочинку чи роботи. Таку дату обрали, бо вона є максимально можливою в електронній системі суду.

Гапперт із 2013 року “перебуває в Ізраїлі під замком”. Він стверджує, що не перший іноземець, “переслідуваний ізраїльською судовою системою”. Водночас незрозуміло, чи здійснив австралієць хоча б якісь виплати ексдружині.

Раніше Ізраїль критикували за відсутність захисту права жінки на аліменти. У 2018 році Міністерство фінансів країни заявило, що 43% розлучених чоловіків відмовлялися платити допомогу на дітей колишнім дружинам. Ті могли розраховувати лише на державну допомогу.

Верховний суд Ізраїлю постановив, що чоловіки не повинні нести виключну відповідальність за утримання дітей, які проживають із матір’ю після розлучення батьків. Особливо, якщо вона має вищий дохід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фейкова мільйонерка родом з Росії оригінально розплатилася з боргами

Американця заарештували в Таїланді за звинуваченням у псуванні репутації готелю писав негативні відгуки в інтернеті. Тепер йому загрожує два роки тюрми.