fbpx

Австралія передасть Україні безпілотники і не тільки

Головна Сторінка » Австралія передасть Україні безпілотники і не тільки

Австралія готує для України пакет військової допомоги на суму $33 млн.

До нього увійдуть безпілотники для ЗСУ. Про це повідомив міністр оборони Австралії Річард Марлес, передає ABC.

“Ця підтримка надасть Збройним силам України можливості розвідки, спостереження та розвідки на полі бою, оскільки вони продовжують боротися з необґрунтованою агресією Росії”, йдеться у заяві міністра оборони Австралії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франція та Австралія заключили важливий договір заради України

З початку війни Австралія надала військову допомогу на суму понад $500 млн, включаючи 90 бронетранспортерів Bushmaster, артилерію та боєприпаси.

Крім того, країна запровадить проти Росії нові санкції.

“Австралія вводить додаткові санкції проти осіб у російському уряді, тих, хто допомагає продовжувати цю війну, тих, хто фінансує цю війну, і тих, хто поширює неправду для виправдання цієї війни”, заявила міністр закордонних справ Пенні Вонг.

Міністр заявила, що санкційний режим Австралії проти РФ є найбільшим і це відображає підтримку народу України та основних норм суверенітету та територіальної цілісності.

Уряд Фінляндії сьогодні, 23 лютого, ухвалив рішення відправити до України три танки Leopard 2 у наступному пакеті військової допомоги.

Допомога також включає тренування військових та обслуговування танків, повідомляє міноборони Фінляндії.

З оперативних причин і для того, щоб гарантувати, що доставка досягне місця призначення, більш детальна інформація про зміст допомоги, спосіб доставки або розклад надаватися не буде.

Generated by Feedzy